• 5 listopada 2017
  • wyświetleń: 3697

Dwa złote medale judoków w Pucharze Polski juniorów młodszych

W sobotę, 4 listopada w bytomskiej hali sportowej "Na Skarpie" rozegrano IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego w randze Pucharu Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych. W zawodach znakomicie zaprezentowali się reprezentanci Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zdobywając dwa złote medale.

Martyna Mikołajczyk, Wojciech Grądzki
Martyna Mikołajczyk (63 kg) oraz Wojciech Grądzki (73 kg) zdobyli złote medale w IV Memoriale Józefa Wiśniewskiego - 04.11.2017 · fot. Bogusław Tyl

Na najwyższym stopniu podium stanęli Martyna Mikołajczyk (63 kg) oraz Wojciech Grądzki (73 kg). Warto dodać, że w klasyfikacji medalowej czechowicki klub uplasował się na znakomitym trzecim miejscu wśród 37 sklasyfikowanych zespołów.